Magiczne Otrzęsiny 2019

Magiczne Otrzęsiny 2019

Peron 9 i ¾ będzie w tym roku bardzo oblegany. Wszystko to za sprawą jedynego takiego w tym roku Pendolino do Hogwartu. To już nie będzie lokomotywa parowa – to będzie naelektryzowana ciuchcia, która zabierze studentów Naszej Uczelni w podróż do świata magii.

Rada Studentów serdecznie zaprasza na otrzęsiny w świecie Harry’ego Potter’a wszystkich członków akademickiej społeczności, szczególnie studentów pierwszego roku, którzy jeszcze nie nauczyli się porządnie i skutecznie czarować wykładowców. Impreza odbędzie się w zaprzyjaźnionym klubie YOLO, w najbliższy czwartek (7 października) o godz. 20.00. Wstęp dla naszych przyszłych, jak i obecnych czarodziejów będzie darmowy. Dodatkowo, studenci mogą oczekiwać różnego rodzaju zniżek na eliksiry.

Oczywiście, nie będą to tylko i wyłącznie tańce i libacje. Proponujemy szereg konkurencji, a dla najodważniejszych i najwytrwalszych uczestników tych konkursów, czekać będą atrakcyjne nagrody, zarówno od Uczelni, jak i od klubu Yolo. Sporty barowe będą tematyczne. Wybierzecie się w sztachetową podróż karetą, weźmiecie udział w lekcji eliksirów, a gwoździem programu będzie Turniej Trójmagiczny, za który zwycięzca będzie nagrodzony pucharem!

Nie zapominajmy, że tam gdzie jest temat, tam jest przebranie. Transmutacja to trudna sztuka. Trzeba będzie jednak zdać ten egzamin u profesor McGonnagal, która wręczy mistrzowi transmutacji nagrodę w postaci eliksiru szczęścia, jaki wytargowała od profesora Snape’a.

By stać się jednak pełnoprawnym czarodziejem PWSZ trzeba będzie poddać się inicjacji, która będzie niespodzianką rodem ze lochów Hogwartu! Na tę okazję profesor Snape przygotuje eliksir, który zamieni nowych czarodziejów w pełnoprawnych studentów!

Na koniec zmęczeni po imprezie, wszyscy rozstaniemy się w równie magicznej atmosferze – i powiemy koniec psot.

Szczegóły w wydarzeniu na naszym facebooku (@Rada_Studentów_PWSZ_w_Elblągu) i instagramie (@rs.pwsz.elblag)

Dołącz do wydarzenia na FB -> Magiczne Otrzęsiny PWSZ Elbląg          

 

Serdecznie zapraszamy

Rada Studentów PWSZ w Elblągu

 


Data publikacji: 04 listopada 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie