Praca dla studentów

Praca dla studentów

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu planuje przeprowadzić w terminie 17-25 marca br. (w tym soboty i niedziele) badanie popytu na usługi komunikacyjne w mieście.

Do przeprowadzenia badania planuje się zaangażować studentów PWSZ w Elblągu - w ramach indywidualnych umów (umowa zlecenie). Przewidywany średni czas pracy od 7 do 10 godzin dziennie. Liczba dni pracy będzie uzależniona od zainteresowania studentów udziałem w badaniu (może to być 3, 4 dni dla jednej osoby). Stawka godzinowa 23 zł/godz. (brutto).


Praca studenta polegać będzie na przebywaniu w pojeździe (autobus lub tramwaj) i liczeniu wszystkich pasażerów wsiadających i wysiadających na każdym przystanku zlokalizowanym na trasie linii.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat badania można uzyskać pod : nr telefonu 55 230 79 00 w.30, e-mail: Turn on Javascript!, lub osobiście w siedzibie Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu ul. Browarna 90, pokój nr 10.

 

Osoby zainteresowanie naszą propozycją prosimy o wstępne zgłoszenie, zadeklarowanie swojego uczestnictwa w badaniu (telefonicznie, poprzez e-mail lub osobiście), w terminie do 20 lutego 2018 r.


Data publikacji: 13 lutego 2018


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie