Za nami Dni Aktywności Studenckich

Za nami Dni Aktywności Studenckich

Za nami Dni Aktywności Studenckich! Przy dźwiękach muzyki i zapachu kawy promowały się koła naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Podczas dwudniowego (21 - 22 października) wydarzenia przedstawiciele kół naukowych z Instytutu Ekonomicznego, Politechnicznego, Informatyki Stosowanej oraz Pedagogiczno-Językowego zachęcali kolegów z Uczelni do wstąpienia w swoje szeregi. Odwiedzający stoiska studenci przekonali się, że poprzez zaangażowanie w działalność studencką można rozwijać swoje zainteresowania, spełniać marzenia i poznać wiele ciekawych osób z podobnymi pasjami.


Wśród wystawców zaprezentowały się między innymi:

 

Do imprezy bardzo dobrze przygotowana była Rada Studentów. Licznie oblegane stoisko oferowało konkurs, w którym nagrodą były bilety na koncert zespołu Lady Pank.

W Dniach Aktywności Studenckich udział wzięło Akademickie Biuro Karier, które dla studentów i pracowników Uczelni zorganizowało gry i zabawy prowadzone przez trenerów personalnych.

Przyjemnie spędzili czas Ci, którzy odwiedzili chillout-ową strefę Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą. Przy kubku kawy pracownicy zachęcali studentów do wzięcia udziału w aktualnie trwającej rekrutacji na zagraniczne wyjazdy na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+.

 

Dni Aktywności Studenckich okazały się być strzałem w dziesiątkę.  Z całą pewnością staną się one cyklicznym wydarzeniem organizowanym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu.


Data publikacji: 24 października 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu